Crede Experto jest wszechstronną firmą księgową i doradczą, która od 2005 r. aktywnie wspiera polskie firmy działające na rynku polskim i europejskim.

Biuro centralne mieści się w Łodzi, jednak w dobie komunikacji elektronicznej swobodnie współpracujemy z podmiotami z całej Polski i Europy.

Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów delegujących swoich pracowników za granicę. Mamy szerokie doświadczenie, praktykę i kontakty pozwalające na obsługę przedsiębiorstw w niemal każdym kraju europejskim.

Polscy klienci natomiast cenią nas za zaangażowanie, szeroką wiedzę i wszechstronne podejście do spraw ich przedsiębiorstw.

Wierzymy w zindywidualizowane podejście do każdej z firm – uwzględniające charakter, obecną pozycję na rynku, planowane kierunki rozwoju oraz specyfikę klientów i zatrudnianych pracowników.

Świat biznesu wciąż się zmienia, dlatego stawiamy na efektywność, optymalizację i bezpieczeństwo, które mają na celu zwiększać zyski naszych klientów.

To, co klienci najbardziej cenią we współpracy z naszą firmą, to efekt synergii, czyli fakt, że doświadczenia związane ze współdziałaniem z jednym podmiotem gospodarczym generują profesjonalną praktykę dla wszystkich innych przedsiębiorstw, którym pomagamy.

W ten sposób powstaje baza wiedzy nieosiągalna dla jednej samodzielnej jednostki.

Crede Experto –(z łac. ufaj doświadczonemu)
To oddany zespół księgowych, kadrowych i innych specjalistów gotów służyć Ci pomocą.

Od 2004r pracujemy nad naszą wiedzą, osiągnięciami oraz rozwijaniem kwalifikacji, angażujemy się w jak najlepszą obsługę klienta. Empatia, elastyczność, profesjonalizm i skuteczność to wartości, którymi się kierujemy pracując dla naszych klientów. Jesteśmy blisko nich, starając się od ręki odpowiadać na wszelkie pytania.

Dumni jesteśmy z tego, że dostarczamy naszym klientom praktyczne porady oparte na wieloletnim doświadczeniu, często wykraczające poza sprawy księgowe i kadrowo-płacowe.
Skupiamy się nie tylko na bieżących problemach, ale też na rozwoju firm naszych klientów dostarczając im najlepsze usługi eksperckie.

Nasza firma jest po to by pomóc Twojej.

Ten post dostępny jest także w języku: English Français