Szukasz spokojnego miejsca, w którym przeprowadzisz spotkanie z Klientem, lub chcesz w ciszy wykonać swoją pracę? A może jesteś w Łodzi przejazdem i potrzebujesz miejsca na spotkanie?

Jeśli odpowiedź na któreś z powyższych pytań brzmi twierdząco, to przychodzimy z pomocą. Oferujemy bowiem przestronne, nowoczesne klimatyzowane pomieszczenie, do którego zalet zaliczają się chociażby dostęp do Internetu oraz dogodna lokalizacja w centrum miasta.

Nasze biuro proponuje wynajem sali konferencyjnej, która idealnie nadaje się na spotkania z klientami, rozmowy rekrutacyjne, korepetycje, sesje coachingowe, wideokonferencje lub samodzielną pracę w ciszy i skupieniu.
Pokój konferencyjny wyposażony jest w sprzęt dający możliwość zorganizowania szkolenia bądź pokazu. Oferowana przez nas sala zapewnia użytkownikom maksymalną funkcjonalność, a także wysoki komfort pracy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy m.in.:
– projektor EPSON EB-FH52 w technologii 3LCD,
– elektrycznie rozwijany ekran projekcyjny SUPREMA Andromeda na pilota, o wymiarach powierzchni projekcyjnej 234×132 cm,
– elektryczne rolety zaciemniające, sterowane pilotem.

Sala konferencyjna jest w stanie pomieścić do 20 osób.

Oprócz tego, umożliwiamy korzystanie z zaplecza socjalnego, zapewniającego dostęp do takich udogodnień jak np. czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka czy zmywarka.

Zaletą naszej oferty jest możliwość elastycznego dostosowania okresu wynajmu. To Państwo decydują, czy ma on obejmować cały dzień, czy też jedynie kilka godzin. Współpracując z nami, nie zaskoczą Państwa żadne dodatkowe koszty, ponieważ cały pakiet usług ujęty jest w jedną, korzystną stawkę godzinową.

Sala konferencyjna jest dostępna do wynajęcia przez cały tydzień w godzinach 7.00-22.00.

Cena wynajmu:
– za 1 godzinę 60 zł netto (minimum 5 godzin)
– za 1 dzień 500 zł netto
Przy stałej współpracy ceny do negocjacji.

Pomieszczenie można rezerwować telefonicznie pod numerem 531 951 101 lub wysyłając zapytanie na adres e-mail a.jach@crede.com.pl

Zapraszamy!

Ten post dostępny jest także w języku: English Français