Crede Experto jest wszechstronną firmą księgową i doradczą, która od 2005 r. aktywnie wspiera polskie firmy działające na rynku polskim i europejskim.

Biuro centralne mieści się w Łodzi, jednak w dobie komunikacji elektronicznej swobodnie współpracujemy z podmiotami z całej Polski i Europy.

Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów delegujących swoich pracowników za granicę. Mamy szerokie doświadczenie, praktykę i kontakty pozwalające na obsługę przedsiębiorstw w niemal każdym kraju europejskim.

Polscy klienci natomiast cenią nas za zaangażowanie, szeroką wiedzę i wszechstronne podejście do spraw ich przedsiębiorstw.

Wierzymy w zindywidualizowane podejście do każdej z firm – uwzględniające charakter, obecną pozycję na rynku, planowane kierunki rozwoju oraz specyfikę klientów i zatrudnianych pracowników.

Świat biznesu wciąż się zmienia, dlatego stawiamy na efektywność, optymalizację i bezpieczeństwo, które mają na celu zwiększać zyski naszych klientów.

To, co klienci najbardziej cenią we współpracy z naszą firmą, to efekt synergii, czyli fakt, że doświadczenia związane ze współdziałaniem z jednym podmiotem gospodarczym generują profesjonalną praktykę dla wszystkich innych przedsiębiorstw, którym pomagamy.

W ten sposób powstaje baza wiedzy nieosiągalna dla jednej samodzielnej jednostki.

Crede Experto –(z łac. ufaj doświadczonemu)
To oddany zespół księgowych, kadrowych i innych specjalistów gotów służyć Ci pomocą.

Od 2004r pracujemy nad naszą wiedzą, osiągnięciami oraz rozwijaniem kwalifikacji, angażujemy się w jak najlepszą obsługę klienta. Empatia, elastyczność, profesjonalizm i skuteczność to wartości, którymi się kierujemy pracując dla naszych klientów. Jesteśmy blisko nich, starając się od ręki odpowiadać na wszelkie pytania.

Dumni jesteśmy z tego, że dostarczamy naszym klientom praktyczne porady oparte na wieloletnim doświadczeniu, często wykraczające poza sprawy księgowe i kadrowo-płacowe.
Skupiamy się nie tylko na bieżących problemach, ale też na rozwoju firm naszych klientów dostarczając im najlepsze usługi eksperckie.

Nasza firma jest po to by pomóc Twojej.